EST

Meist

Norte on asutatud 2022, aga tegelikult jääb meie tegevuse algus juba aastasse 2000. Oleme kogenud ja ühtehoidev kollektiiv ning meid ühendavad professionaalsus ja ühised väärtused. Töötame koos selle nimel, et saada parimaks selles, mida teeme.

Miks Norte? Aga miks mitte? See kõlab nagu forte, on lihtsalt lahe nimi ja boonusena tähendab see hispaania keeles põhjasuunda.

Innovatsioon
Pühendumine
Koostöö
Professionaalsus
Keskkond

Mis on meile oluline

Meile on oluline teha oma tööd professionaalselt, pühendunult ja eesmärgiga. Meie kireks on parem homme ja meid inspireerivad innovatsioon ning koostöö sünergia.

Oleme seadnud endale sihiks, et meie projekteeritud lahendused oleksid optimaalsed ja kliendipõhised ning samas keskkonnaga arvestavad. Projekteerimine on pidev koostöö klientide ja partneritega, seetõttu usume, et neid põhimõtteid jälgides suudame avaldada ka laiemat positiivset mõju kogu ehitussektorile.

Tiim Norte

Oleme suurepärane meeskond jagades ühiseid väärtusi. Hoolime üksteisest ja igaüks meie kollektiivis on oluline. Väärtustame igapäevaselt vaimse ja füüsilise tervise tasakaalu ning tunneme rahulolu hästi tehtud tööst. Me märkame saavutusi ja oleme uhked selle üle, mida me teeme.

Avasta uued
võimalused Nortes

Tulevikutegija

Kirjuta meile
Tulevikutegija Kandideeri

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv